Macedonia Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macedonia Fans

Macedonians Fans
 
HomePortalGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Sto se toa Administratori

Go down 
АвторПорака
Admin
Администратор
Администратор
Admin

Број на мислења : 111
Registration date : 2008-04-20

Sto se toa Administratori Empty
ПишувањеПредмет: Sto se toa Administratori   Sto se toa Administratori Icon_minitimeНед Апр 27, 2008 5:28 pm

Администраторите се луѓе на кои им е дадена најголема контрола во овој форум. Овие луѓе можат да го контролираат форумот во секој аспект и да вршат операции од типот привилегии, банирање на членови, креирање на кориснички групи и модератори и.т.н. Тие ги имаат целосната модераторска способност во сите форуми.
Вратете се на почетокот Go down
https://macedoniafans.macedonianforum.net
 
Sto se toa Administratori
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Macedonia Fans :: Za Forumot :: Forum vesti-
Отиди до: