Macedonia Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macedonia Fans

Macedonians Fans
 
HomePortalGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Sto se toa Moderatori

Go down 
АвторПорака
Admin
Администратор
Администратор
Admin

Број на мислења : 111
Registration date : 2008-04-20

Sto se toa Moderatori Empty
ПишувањеПредмет: Sto se toa Moderatori   Sto se toa Moderatori Icon_minitimeНед Апр 27, 2008 5:28 pm

Модераторите се членови (или групи од членови) чија работа е е да гледаат како работат форумите од ден на ден. Имаат можност да ги менуваат и бришат мислењата, да ги заклучуваат, исклучуваат, преместуваат и да ги делат темите во форумот кој го модерираат. Во главно модераторите се овде да спречат пишување на мислења кои немаат врска со темата или да спречат постоење на фоуморт незаконски или навредувачки материјал.
Вратете се на почетокот Go down
https://macedoniafans.macedonianforum.net
 
Sto se toa Moderatori
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Macedonia Fans :: Za Forumot :: Forum vesti-
Отиди до: