Macedonia Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macedonia Fans

Macedonians Fans
 
HomePortalGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Sto se Clenski Grupi

Go down 
АвторПорака
Admin
Администратор
Администратор
Admin

Број на мислења : 111
Registration date : 2008-04-20

Sto se Clenski Grupi Empty
ПишувањеПредмет: Sto se Clenski Grupi   Sto se Clenski Grupi Icon_minitimeНед Апр 27, 2008 5:29 pm

Членските групи се групи за обединување на членовите. Секој член може да припаѓа на повеќе групи (ова не разликува од други форум системи) и на секоја група можат да и се даваат различни привилегии во форумот. Ова им олеснува на модераторите наеднаш да стават неколку модератори на еден форум и да им даде пристап во личнен форум и.т.н.
Вратете се на почетокот Go down
https://macedoniafans.macedonianforum.net
 
Sto se Clenski Grupi
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Macedonia Fans :: Za Forumot :: Forum vesti-
Отиди до: